Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
UBEZPIECZENIE
KTÓREGO POTRZEBUJESZ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
UBEZPIECZENIA
DORADZTWO ORAZ SPRZEDAŻ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
MULTI ubezpieczenia
PROFESJONALNA LIKWIDACJA SZKÓD
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
WAŻNE DOKUMENTY
DOTYCZĄCE UBEZPIECZEŃ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY

MULTI ubezpieczenia Paweł Gumieniak, Lublin

Zadaj pytanie naszemu specjaliście: multi.lublin@gmail.com

Chcesz załatwić wszystko w kilka minut:
693 739 505

Jakie ubezpieczenie Cię interesuje?
Zobacz naszą ofertę

MULTI ubezpieczenia z Lublina

   Jesteśmy rodzinną firmą, od 2003 roku pomagamy naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej. Dzięki Państwa zaufaniu uruchomiliśmy drugi punkt naszej działalności - Placówkę Multi Ubezpieczenia przy ulicy Czeskiej.

img wizytowka multi ubezpieczenia lublin komunikacyjne majatkowe turystyczne osobowe na zycie dla firm   Doświadczenie, które zdobywamy od kilkunastu lat, pozwala nam coraz lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Dla Państwa wygody ułatwiamy cały proces wyboru i zakupu odpowiedniego produkty ubezpieczeniowego. Oferujemy możliwość dopełnienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu, sfinalizujemy je drogą mailową. W zakładce Do pobrania umieściliśmy dla Państwa przydatne dokumenty zgodne z obowiązującymi wymaganiami. Możecie Państwo od ręki pobrać wzory dokumentów do obsługi polisy (wypowiedzenie, zwrot składki) umowę kupna i sprzedaży, oświadczenie sprawcy kolizji i inne przydatne formularze.

   Jesteśmy mobilni dojeżdżamy do Klienta na terenie Lublina i okolic, dla nowych Klientów mamy atrakcyjne zniżki na OC i AC.

   Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi. W szerokiej palecie produktów ubezpieczeniowych znajdziecie Państwo oferty firm z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Dla bardziej elastycznych Klientów cały czas szukamy nowych firm, które podbijają rynek nowoczesnym podejściem i coraz bardziej konkurencyjnymi cenami.

img office multi ubezpieczenia lublin komunikacyjne majatkowe turystyczne osobowe na zycie dla firm   Dopasowujemy się do Waszych potrzeb, produkty ubezpieczeniowe dobieramy indywidualnie. Każdy przypadek jest inny, więc razem z Państwem analizujemy sytuację i w oparciu o Wasze preferencje i warunki spośród licznych ofert ubezpieczycieli wybieramy te najkorzystniejsze. Zawsze przedstawiamy różne opcje, proponujemy korzystne pakiety, gwarantujemy wsparcie w zakresie prawa ubezpieczeniowego.

   Rynek ubezpieczeń to nasz drugi świat, poruszamy się po nim z zamkniętymi oczami, a naszą wiedzą i doświadczeniem podzielimy się z Tobą, wystarczy, że zgłosisz się do nas po pomoc. Ostateczna decyzja dotycząca wyboru ubezpieczenia zawsze leży po Twojej stronie, my jesteśmy po to, abyś dokonał najlepszego wyboru.

 

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE

All Rights Reserved © 2019 www.multi-ubezpieczenia.eu   |   Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.