Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
WAŻNE DOKUMENTY
DOTYCZĄCE UBEZPIECZEŃ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
UBEZPIECZENIA
DORADZTWO ORAZ SPRZEDAŻ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
MULTI ubezpieczenia
PROFESJONALNA LIKWIDACJA SZKÓD
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
UBEZPIECZENIE
KTÓREGO POTRZEBUJESZ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY

MULTI ubezpieczenia Paweł Gumieniak, Lublin

Zadaj pytanie naszemu specjaliście: multi.lublin@gmail.com

Chcesz załatwić wszystko w kilka minut:
693 739 505

Jakie ubezpieczenie Cię interesuje?
Zobacz naszą ofertę

Oferta MULTI ubezpieczenia: NA ŻYCIE ubezpieczenie Twojego Życia

   Jest to tak naprawdę kompleksowe zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich. Można samemu określić jego zakres oraz osoby, które będzie obejmować oraz wysokość opłacanej składki. Ubezpieczyciel zapewnia wsparcie finansowe w przypadku wszelkich zdarzeń losowych, które mogą dotknąć Ciebie lub Twoich bliskich. W zależności od wybranej polisy możesz:

• zapewnić swoim dzieciom i bliskim osobom pełne wsparcie finansowe, na wypadek, kiedy Cię zabraknie, ułatwisz im również skomplikowane postępowanie spadkowe,
•  zdecydować się na program oszczędnościowy, w ramach którego ubezpieczyciel wypłaci gwarantowaną kwotę na koniec trwania ubezpieczenia,
• zabezpieczyć firmę, biznes, zobowiązania finansowe,
• zdecydować się na program oszczędnościowy, w ramach którego ubezpieczyciel wypłaci Twojemu dziecku określoną kwotę pieniężną, gdy będzie pełnoletnie.

   Wachlarz produktów ubezpieczeniowych jest tu bardzo szeroki, dlatego proponujemy przedyskutować dostępne opcje z członkami rodziny oraz skonsultować je z nami, doradzimy jak najkorzystniej zabezpieczyć przyszłość finansową Twojej rodziny.

All Rights Reserved © 2019 www.multi-ubezpieczenia.eu   |   Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.