Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
MULTI ubezpieczenia
PROFESJONALNA LIKWIDACJA SZKÓD
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
WAŻNE DOKUMENTY
DOTYCZĄCE UBEZPIECZEŃ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
UBEZPIECZENIA
DORADZTWO ORAZ SPRZEDAŻ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE
ZOBACZ SZCZEGÓŁY
UBEZPIECZENIE
KTÓREGO POTRZEBUJESZ
ZOBACZ SZCZEGÓŁY

MULTI ubezpieczenia Paweł Gumieniak, Lublin

Zadaj pytanie naszemu specjaliście: multi.lublin@gmail.com

Chcesz załatwić wszystko w kilka minut:
693 739 505

Jakie ubezpieczenie Cię interesuje?
Zobacz naszą ofertę

Oferta MULTI ubezpieczenia: KOMUNIKACYJNE OC, AC, NNW, ASS

OC jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych dopuszczonych do ruchu. Chroni przed odpowiedzialnością finansową za szkody wyrządzone osobom trzecim podczas użytkowania ubezpieczonego auta. W ramach umowy ubezpieczyciel przejmuje odpowiedzialność i zobowiązuje się wypłacić odszkodowanie.

ZK, czyli zielona karta jest to ubezpieczenie OC dotyczące szkód wyrządzonych osobom trzecim podczas użytkowania ubezpieczonego auta poza granicami Polski. W razie wypadku ubezpieczyciel przejmuje odpowiedzialność i pokrywa wszelkie roszczenia finansowe.

AC to ubezpieczenie dobrowolne. Wykupując tę polisę, zapewniamy sobie wsparcie ubezpieczyciela w razie uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenia lub utraty wskutek zdarzeń powstałych z udziałem kierowcy pojazdu, lub takich, na które nie ma wpływu (działanie żywiołów, kradzież, wandalizm).

NNW, a dokładniej ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Mimo że jest to dobrowolna forma ubezpieczenia, warto zwrócić na nią szczególną uwagę, ponieważ obejmuje ochroną życie i zdrowie kierowcy i pasażerów pojazdu.

   Assistance również jest dobrowolnym ubezpieczeniem, ale dzięki niemu unikniemy stresujących sytuacji podczas wypadku czy awarii samochodu. W ramach tego pakietu podczas kryzysowej sytuacji nasz zakład ubezpieczeniowy pokryje koszty naprawy na miejscu wypadku, odholuje samochód do warsztatu lub zapewni zastępczy pojazd.

All Rights Reserved © 2019 www.multi-ubezpieczenia.eu   |   Projekt i wykonanie: www.epix.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.